Bolo to viac ako pred mesiacom, keď som sa konečne vymotala z obchodného domu a bola som úplne vyšťavená. Všade plno ľudí, každý nakupoval darčeky, akoby boli posledné. Mala som toho už plné zuby a čakala som nech už je po sviatkoch. Našim som kúpila pyžamy ako každý rok. Už som sa tešila, keď nastúpim do auta a odveziem sa k nim. Konečne trocha kľudu a pokoja na vidieku.

Keď si na to tak spätne spomínam, veci aj darčeky som pobalila naozaj rýchlo a šup ho do auta. Po dvoch hodinách som už sedela s mamou pri stole a popíjali sme kávu. Večer sme sa hodili do gala a vybrali sa na dedinskú zábavu. Veľmi sa mi tam nechcelo, ale sľúbila som to mame. Keď sme vošli do sály, zábava už fičala v plnom prúde. Poobzerala som sa a pomaly som začala spoznávať staré známe tváre, no vôbec som nemala chuť utekať za nimi a vysvetľovať im kto som. Takže som si sadla k stolu a s našimi sme si dali prípitok. Rodičia zrazu uvideli vo dverách svojich priateľov, utekali za nimi a ja som tam ostala sedieť sama ako myš.

Milé prekvapenie

Ako som si tak popíjala a sledovala ľudí, ktorí sa hmýrili po celej sále, zrazu som si všimla, že všetky ženy pokukujú smerom k dverám. Stál v nich totiž urastený chlap, ktorý vyzeral ako z časopisu. Vysoký tmavý krásavec v tmavomodrom obleku, ktorý mu obopínal jeho vypracované telo. Keď som sa mu pozrela do jeho žiarivých zelených očí, hneď som začala tušiť, koľká bije. Preboha, veď to je Tomáš, kamarát z detstva, ktorý mi dal prvú pusu, keď sme mali asi šesť rokov! Aj on si ma všimol a hneď sa vybral za mnou. Cítila som všetky tie závistlivé pohľady, ale ja som kvitla, čím bližšie bol ku mne a čím viac sa na mňa usmieval. Pozdravil sa, objal ma. Ach, to jeho vymakané telo!

Štebotali a popíjali sme si tam asi dve hodiny až sa mi pomaly začínala krútiť hlava a stále som cítila silnejšiu túžbu pobozkať Tomáša. Bol šarmantný, milý a ja som po ňom začala priam neskutočne túžiť. Okolo tretej ráno sme sa vytratili, aby sme sa trochu vyvetrali a keď sme prechádzali okolo nášho domu, pozvala som ho dnu. Súhlasil.

Šialené milovanie

erotická poviedka

Ani som nestihla zatvoriť dvere, keď ma Tomáš chytil za vlasy, zaklonil mi hlavu a vtisol mi vzrušený bozk. Ja som mu ho opätovala, bozkávali sme sa ako blázni. To, ako šialene po mne túžil, som už pocítila aj na jeho tesných nohaviciach. Vzal ma na ruky a odniesol ma na gauč, kde ma celú povyzliekal a začal ma bozkávať. Nevynechal ani jedinú časť môjho tela, jemne ma kúsal a ja som mala pocit, že sa z toho vzrušenia zbláznim. Nevedela som sa dočkať, kedy do mňa konečne celý vojde. “Tomáš, strč mi ho tam, prosím,” nástojčila som. Pozrel sa mi do očí a ja som cítila jeho pálivý pohľad. Vyzliekol si slipy a konečne som videla jeho dokonalý úd. Bol veľký a hrubý. Chytila som ho do ruky a strčila do úst. Tomáš zastonal a videla som, aký je vzrušený. Roztiahol mi nohy a pomaly o mňa začal trieť svoj pe*is. Mala som pocit, že vybuchnem. Zaťala som nechty do jeho pliec a on do mňa vnikol. Cítila som sa ako v inom svete, bola som úplne paralyzovaná. Najprv to robil pomaly, no postupne začal zrýchľovať a pritvrdzovať. Bolo to úžasné, vášnivé, neopísateľné. Omotal si moje vlasy okolo ruky, hlavu mi zaklonil dozadu, kúsal ma do krku, a pritom do mňa naplno vnikal. Vzdychali sme a celý styk sme si užívali až do úplného dokonca. Naše vyvrcholenie bolo slastné a dokonalé. Tomáš odišiel a ja som sa cítila ako znovuzrodená.

Po sviatkoch som sa vrátila naspäť do mesta a keď sa ma kolegyňa spýtala, ako bolo cez sviatky, mala som jej toho veľa čo porozprávať. :)

Foto: pixabay.com