Toto je už piaty dom, kam som ho vzala na obhliadku. Na každý povedal, že by mohol byť, no nakoniec aj tak našiel niečo, prečo byť nemohol. Pri tomto chlapovi prídem o nervy. A to som ešte netušila, že ma pripraví aj o zábrany…

Bola som prekvapená, že tak mladý (viac ako 28 určite nemal), a dokonca slobodný si hľadá dom. Na takého chlapa tipujete skôr dvojizbák. Každopádne vyzeral dobre, krátke hnedé vlasy, jemne kučeravé, tmavé oči ako čokoláda, pestované strnisko a úsmev a lá Hollywood. Reálne sa podobal na Štvorku zo série Divergencia. Prešli sme do kuchyne.

„Mramor?“ ukázal na dosku linky.
„Iste.“
„A jedálenský stôl?“
„Dub.“
„Pevný. To mi vyhovuje.“ To mu vyhovuje?! Preboha, na čo potrebuje pevný jedálenský stôl? Keď tak nad tým uvažujem, takéto divné otázky mal pri každom dome. Bolo to čudné.
„Ukážete mi spálňu?“ prerušil moje myšlienky.
„Poďte za mnou.“ Vyšli sme na poschodie do spálne. Bola priestranná, s kúpeľňou a veľkou posteľou. Obzeral si spálňu a ja som zatiaľ išla zasvietiť v kúpeľni. Klik. Začula som otočenie zámky. A možno sa mi to len zdalo.
„Myslíte si, že tá posteľ je dostatočne pružná?“ Ozval sa tesne za mnou. Od prekvapenia som nadskočila.
„Pružná? Nie je to jedno? Veď ak vám nevyhovuje, môžete si kúpiť novú.“
Stáli sme zoči-voči a stále viac sa ku mne približoval, hoci som pred ním ustupovala.
„Lenže dnes to už nestihnem.“ Už som nemala kam ustupovať. Bola som nalepená na stene a nemala som kam uhnúť. Zo svojho tela urobil klietku.
„Takže ten dom beriete?“ Snažila som sa vymaniť.
„Neviem. Mám ho vziať?“ Sklonil sa ku mne.
„Ak sa vám páči.“
„Mám si vziať to, čo sa mi páči.“
„Nuž, áno. Prečo váhať?“ Nebola to otázka, ale aj tak som mu odpovedala.
„To som chcel počuť. Nebudem váhať.“

Záhadne sa usmial a vrhol sa na moje pery. Snažila som sa ho odstrčiť, ale nedalo sa. Schytil mi ruky a držal mi ich nad hlavou. Snažila som sa mu vzoprieť, no bez šance. Rozkročil mi nohy a rukou mi vošiel do nohavičiek. ´Tento chlap ma chce pretiahnuť!´ Začal ma tam dolu dráždiť. Vsunul do mňa dva prsty a skúsene nimi pohyboval. Nechcela som, ale vzrušovalo ma to. Nedokázala som viac ovládať vzdychy. Kusla som ho do pery.
„Au. Takže sa ti to začína páčiť, čo?“ Páčením by som to nenazvala, bola to skôr túžba po blížiacom sa orgazme. Spomalil a začal prstami lenivo krúžiť. Pridal aj tretí. ´Božee!´ Ruky mi stále držal nad hlavou, k stene ma pritláčal vlastným telom. ´Už nevydržím!´
„Prosím…“
„Čo prosíš, hm? Mám prestať? Alebo ťa priviesť na vrchol, ha?“
„To.“ Zavzdychala som.
„Pomenuj to!“
„Urob ma! Hneď!“
„Ako chceš, kráska.“ Pohyby zrýchlil, vrážal do mňa prsty a ja som bola na rozsypanie.
„Aaaa, do ri*i!“ Orgazmus ma zasiahol plnou silou.

Uvoľnil mi ruky aj zovretie tela a ja som sa zviezla popri stene na zem. Chcela som sa z toho spamätať. Nedal mi čas. Prehodil si ma cez plece a zhodil na posteľ. Nebola som schopná akokoľvek sa vzpierať. Jedným prudkým ťahom mi stiahol nohavice aj s nohavičkami. Pritiahol si ma bližšie k okraju postele. Stiahol si nohavice po kolená, bol naostro. Prudko do mňa vrazil svoj penis a ja som vykríkla. Na moje prekvapenie bol poriadne dlhý a hrubý. Bol vo mne na doraz, prirážal prudko a rýchlo. Pri každom pohybe zo mňa vydoloval vzdych. Ešte som bola stále rozcitlivená z predošlého orgazmu, a tak som všetko vnímala intenzívnejšie. Už som kričala od druhého, ktorý mnou prechádzal. Ešte dvakrát z celej sily prirazil, zreval a dosiahol vrchol. Vyprázdnil do mňa celý svoj „zásobník“ a zvalil sa na mňa. Pretiahol, vlastne ma doslova znásilnil môj klient. Aspoň že ten dom nakoniec kúpil. Aj s malým bonusom…

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.