Ak ste si doteraz mysleli, že najväčším slovenským talentom v oblasti líčenia je len Lucia Sládečková alias “Lucid”, veľmi ste sa mýlili. Medzi naše najšikovnejšie vizážistky patrí nepochybne aj Erika Grunwaldová, päťnásobná majsterka Slovenska, ktorá sa dokáže pomocou šminiek zmeniť na éterickú krásku, ale aj príšeru z nočnej mory! 

24-ročná Bratislavčanka Erika Grunwaldová sa venuje líčeniu viac ako sedem rokov a za ten čas dokázala popracovať nielen na svojom talente, ale aj na fanúšikovskej základni. Talentovanú krásku, ktorá vystupuje na Instagrame pod menom “erusinka”, totiž sleduje viac ako 20 tisíc followerov, no treba povedať, že Erika by si ich zaslúžila minimálne raz toľko. Pri pohľade na jej výtvory si totiž človek kladie otázku, ako sa jedna žena dokáže tak dramaticky zmeniť z nežnej krásky na hrozivú príšeru. :O

Erikin talent skutočne nepozná hranice, čoho dôkazom je aj päťnásobné víťazstvo na Majstrovstvách SR v make-upe a momentálne boj o víťazstvo v NYX Face Awards CZ & SK, kde sa nachádza v TOP päťke. Pre šikovnú dievčinu však make-up nie je len záľubou, ale najmä prácou, ktorú si nevedia vynachváliť viaceré zákazníčky.

Šikovná brunetka však nepôsobí len u nás, ale mala možnosť pracovať aj v Prahe, Miláne, Istanbule či v Miami. Všimla si ju aj značka NYX, ktorá ju pozvala do Los Angeles spolu s 19 najväčšími osobnosťami súčasnej make-up scény. WAU!

A čo považuje za najväčšie kozmetické “faux-pas”? Nehydratovanú pleť, zlý výber make-upu (jeho šúpanie či zrážanie) a zlý odtieň. ,,Najlepšie je, skúšať ho na sánke, kde máte prechod medzi krkom a tvárou. Farbu make-upu treba dolaďovať k telu, nie k farbe tváre. Takisto ženy robia chybu, že si kúpia make-up v obchodoch, kde je neprirodzené svetlo,” radí Erika a dodáva, že menej je niekedy viac, preto očné tiene vždy zapracujte dostratena.

Zdroj: noizz.sk | Foto: Instagram/erusinka, Facebook