Pôvabná blondínka je neodmysliteľnou tvárou televízie Markíza už niekoľko rokov a Smotánku bez Eriky Judínyovej si diváci určite nevedia ani len predstaviť. Hoci si charizmatická kráska užíva materskú dovolenku, vždy si nájde čas, aby sa každú sobotu fanúšikom prihovárala z obľúbeného programu. 

Rodáčka z Partizánskeho sa vo veku 49 rokov stala prvýkrát mamou, keď na svet priviedla dcérku. Erika Judínyová so Štefanom Skrúcaným sa rozhodli bábätko pomenovať Ella a zo svojej ratolesti majú obrovskú radosť.

Judinyova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že známa Slovenka je mamou na plný úväzok, stále pripravuje šoubiznisový program Smotánka. Erika sa pravidelne stavia pred televízne kamery v extravagantných outfitoch, za ktoré si často zlízne vlnu kritiky. Inak tomu nebolo ani tentoraz – u fanúšikov Judínyová vzbudila dojem, že moderovala v pyžame.

,,Čo už ide spať?“ opýtala sa prekvapená diváčka. ,,Erika, rovno do postele. Aj mne sa zdá, že sa zabudla prezliecť z pyžma“ poznamenala Matilda. ,,Už sa jej neoplatí prezliekať, veď za chvíľu pôjde do postele,“ pridala sa Valéria, ktoré zďaleka nebola jediná sledovateľka šokovaná z blndínkinho farebého kompletu.

judinyova

erika judinyova

Foto/Zdroj: Facebook/Televíza Markíza, joj.sk