V rodine moderátorky Eriky Judínyovej a o desať rokov staršieho herca Štefana Skrúcaného prežívajú obrovskú radosť. Známej dvojici sa splnil sen, nakoľko sa už čoskoro stane rodičmi svojho prvého spoločného dieťatka.

Byť matkou nie je, bohužiaľ, pre každé ženské telo samozrejmosťou. Erika Judínyová vraj túžila po dieťatku už dávno, no na ceste k otehotneniu jej nezaberala ani hormonálna liečba, ktorú podľa informácií portálu Pluska.sk podstúpila ešte v roku 2014. „Počula som, že chodí do Rakúska na kliniku, aby sa jej šance na tehotenstvo ešte zvýšili,“ v tom čase prezradil zdroj.

Zrod nového človiečika v brušku 49-ročnej moderátorky sa tak dá považovať naozaj za zázrak. „Áno, budem mamou. Sme s manželom nesmierne šťastní a už sa na bábätko veľmi tešíme,“ stručne uviedla kráska, ktorej bolo po rokoch trápenia konečne dopriate stať sa mamou.

Erika a Štefan sú ohľadom informácií o dieťatku veľmi opatrní, avšak Pluske sa podarilo zistiť, že sa nestarnúca hviezda markizáckej relácie Smotánka aktuálne nachádza v šiestom mesiaci, čo značí, že si jej rastúca bruško už budeme môcť všimnúť aj na obrazovkách.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, tvjoj