Už je to viac ako dva mesiace, čo známy prominentný párik Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný na tomto svete privítali svoju prvú dcérku Ellu – navzdory vyššiemu veku 49-ročnej mamičky boli tehotenstvo a pôrod ukážkové. Rodičia krásnej princeznej otvorene porozprávali, ako malý uzlík šťastia zmenil ich životy a aké chvíle práve teraz prežívajú.

Manželia Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný zažili poriadny šok, keď navštívili ženského lekára spoločne. Gynekológ im zvestoval prekvapivú správu, ktorú ani jeden z aktuálnych rodičov nečakal. ,,Už sme to totiž prestali riešiť a hodili sme to za hlavu – a zrazu to prišlo. Najskôr sme ani neverili, naplno sme uverili, až keď sme videli prvé obrázky z ultrazvuku. Erika bola nesmierne šťastná a ja tiež a zároveň som si zrovnával v hlave, čo všetko budem musieť v živote zmeniť,” obľúbený moderátor odpovedal Novému času na otázku, ako sa dozvedel o manželkinom tehotenstve.

Voči spoločnému bábätku však nebol skeptický len Štefan. ,,Musím povedať, že už sme veľmi nerátali s tým, že sa mi podarí otehotnieť, ale všetko sme prežívali spoločne. A ono to vyšlo!” Erika sa vyjadrila k rovnakej otázke.

Aj napriek prekvapeniu, ktoré 49-ročná mamička a 60-ročný otecko zažili, si obaja rodičovstvo nevedia vynachváliť. Na ťažkú úlohu výchovy malej Elly sa hviezda Smotánky poctivo pripravovala, pričom pán manžel prispel vlastnými skúsenosti nadobudnutými tromi potomkami. ,,Otcovia nemôžu ukázať, že všetko zvládajú, lebo im to potom aj zostane na starosti. Takže robíme to tak, aby sme mali povinnosti rovnomerne rozložené a aby som sa – a teraz to hovorím aj pred Erikou, čiže to nie je nič tajné – aby som sa trošku aj vyhol tej funkcii interaktívneho otecka, ktorý sa hrá s mamičkami na pieskovisku. Nech to má zdravú mieru, čo má robiť pri dieťati otec a čo mama,” prezradil tajomstvo otcovskej výchovy Štefan.

erika judinyova tehotna

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/novycasprezeny/smotanka_official/tvjoj