V tábore dedinčanov to vrie. Dôvodom je najmä povýšenecké správanie novej farmárky týždňa Evy Lipovskej, s ktorej praktikami sa drvivá väčšina obyvateľstva Farmy nedokáže stotožniť. Vybabrať sa s ňou pokúsil mestský sluha Erik Zahorjan, keď jej na raňajky priniesol niečo, s čím by určite sama nikdy nesúhlasila.

Čašníčka, pôsobiaca v Taliansku, dáva vysoké ego najavo obzvlášť nevhodnými spôsobmi. Nielenže sa necháva pri stole vysluhovať ako nejaká kráľovná, ale hrozne nakladá mladej Sáre Adamčíkovej, hoc predtým patrila medzi jej najväčšie obľúbenkyne.

Farma

Po tom, ako sa vyšportovaná brunetka niekoľkokrát rozplakala, neostal Erik svojej povesti provokatéra nič dlžný a so sebavedomou dedinčankou poriadne zatočil. Keď ráno nič netušiacej Eve naservíroval placky, ona mu prikázala, aby jej ich ešte aj vlastnoručne natrel pomazánkou. Nato sa oboril, že takéto činnosti pod jeho harmonogram povinností nespadajú a pobral sa za mladou kolegyňou.

Práve jej odhalil malé ranné tajomstvo, predstavujúce pomstu farmárke týždňa. ,,Všetky najtvrdšie, staré placky som jej tam dal,” neubránil sa smiechu. ,,Tak my tu budeme žrať posúchy a ona mi bude rozprávať, aby som jej nátierku natrel? Toto je diabol!” nešetril Evu Lipovskú, ktorej správanie sa od získania titulu vedúcej statku s pochopením okolia vôbec nestretáva.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube