Minulý týždeň sa na statku pretriasali perinky, keď sa vášni oddali až dva páriky naraz – blízkosť si vymieňali Henrich Kuľko s Nikolou Fridrichovou a tiež Erik Zahorjan s Rebekou Hlavatou. Ak by ste si ale mysleli, že intímne spojenia budú mať pokračovanie aj po citovej oblasti, môžete ostať sklamaní. Erik dokonca priznal šokujúcu pravdu o tom, ako to v ten osudný večer naozaj bolo.

Takéto zistenie by o divokej noci na Farme nikto nečakal! 26-ročný Prešovčan vylíčil v súkromnom rozhovore s Heňom skutočnosti, pri akých sa inteligentnému človeku iba rozum pozastavuje.

Farma

Hoci sa spočiatku mohlo zdať, že to medzi ním a Rebekou iskrí, jeho pôvodným cieľom bola celkom iná brunetka. Odvážny mešťan si totiž robil zálusk na krásnu Moniku Šulekovú, no po niekoľkých obrátených pohárikoch si slečny jednoducho pomýlil! ,,Sme si pomýlili holky. Lebo Matúš si pomýlil ju s Rebekou a ja Rebeku s ňou,” smial sa Erik, ktorému bolo napokon ľúto, že sa mu nepodarilo zbaliť práve spomenutú Moniku.

,,Erik mi rozprával, že si s Matúšom pomýlili dievčatá, nepochopil som, že ako… Čo nevideli, alebo čo?” neveriacky krútil hlavou Henrich Kuľko, ktorý nad neplánovanou zámenou partneriek neskrýval pobavenie.

Celý rozhovor Erika a Henricha si môžete vypočuť TU

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza