Vzťah Sáry Adamčíkovej a Erika Zahorjana pokročil na novú úroveň, kedy sa pre nich milovanie stalo súčasťou dennej rutiny. Život aj v tomto prípade píše vlastné príbehy a páriku do aktu lásky hádže neustále prekážky, ktoré vytvárajú úsmevné situácie. Pozrite sa, s čím zaľúbenci zápasili tentoraz! 

Keď sa Sára a Erik rozhodli po prvýkrát spečatiť svoj vzťah na obrazovkách televízie Markíza milovaním, pri schovávaní sa pred kamerami zohral veľkú rolu matrac – ten im počas vášnivého aktu v sluhovni jemne prekážal. Teraz sa ale vyskytol nový problém.

Žlto-modrá televízia poskytla divákom zábery, ktoré na obrazovkách neuvidia. Ide o krátku scénku, kde počas nasadzovania kondómu Prešovčan svojej polovičke priznáva nepríjemnú bolesť zadnice, ktorú si Sára vysvetlila ako výhovorku či zámienku, aby si mohol milovanie užiť pohodlne na chrbte.

,,To nie je výhovorka. Proste ma štipol do riti nejaký ucholak hnusný a mi strpla polka rici. To nie je výhovorka, to je proste krutá realita,“ prehlásil IT-čkár, načo sa dedinčanka najprv začala smiať a hneď po tom spolu skočili na svoju obľúbenú aktivitu.

Video Sáry a Erika si môžete pozrieť — TU —

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, stramable.com, Instagram/farma.markiza