Piatkové epizódy markizáckej reality šou Farma mávajú podstatne dlhšie trvanie než v ostatných dňoch. Dôvodom je konanie duelových zápasov – tentokrát sa na hracie pole proti sebe postavili silní hráči Erik Zahorjan a Norbert Brezík. Krátko po vyrieknutí verdiktu, kedy musel súťaž opustiť druhý spomenutý muž, ale mohli skalní fanúšikovia vyradeného pracanta ostať v smútku.

Napriek tomu, že obidvaja bojovníci mali status silných hráčov, zo súboja napokon odchádzal so sklonenou hlavou práve Noro. Sárin farmársky partner si tak napriek porušeniu pravidiel vybojoval postup do ďalšieho kola, z čoho ale väčšina účinkujúcich prílišnú radosť neprejavovala.

erik noro farma

Po dueli sa statok ponoril do pochmúrnej atmosféry, keďže na účastníkoch vidieckeho projektu bolo jasne vidieť, že im obľúbený kamarát bude veľmi chýbať. Prostredníctvom relácie Farma Extra mu tri ženy v zložení Anka Fiačanová, Katka Pohančaníková a Xénia Gregušová poslali rozlúčkový odkaz zo spovedelnice, avšak samotný Noro si ho do štúdia vypočuť neprišiel.

Hoci býva tradičným zvykom, že si Martin Šmahel k sebe do relácie pozýva naposledy vypadnutého hráča, v tomto prípade ho musel zastúpiť zabávač Jakub Zitron Ťapák. Moderátor totiž hneď v úvode divákov upozornil na to, že Brezík po ukončení farmárskej púte odišiel tak ďaleko, že mu aktuálne podmienky (zrejme v súvislosti s opatreniami proti pandémii koronavírusu) účasť na natáčaní neumožnili. S najväčšou pravdepodobnosťou však 50-ročný dedinčan odcestoval do Srbska, kde spravuje vlastnú rodinnú farmu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ak sa Norovi nepodarilo dostaviť osobne do štúdia Farmy Extra, je tiež otázne, či jeho tvár uvidíme v rámci živých prenosov na semifinále či finále, keďže sa nariadenia ohľadne cestovania do zahraničia riadia prísnymi opatreniami.

Celú Farmu Extra si môžete pozrieť —TU—

farma extra

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza, YouTube