Včerajšia časť reality šou Farma bola doslova určená divákom 18+. Po tom, ako sa totiž súťažiaci po skončení duelu potužili alkoholom, okrem toho, že porušili hneď niekoľko pravidiel, štyria z nich sa postarali o to, že sa na statku začali otriasať periny. Pod jednou sa nachádzali mešťania Rebeka s Erikom, pričom na druhý deň Prešovčanovi do smiechu rozhodne nebolo.

Reality šou Farma je známa tým, že sa v jej útrobách odohrávajú rôzne zverstvá a scény určené iba dospelému divákovi. To, čo sa však udialo po pár dňoch od spustenia 12. série, zrejme nikto nečakal. Nikol a Henrich a Rebeka a Erik pod vplyvom alkoholu odhodili zábrany a pred zrakmi ostatných sa oddali svojim vášňam.

Či medzi Rebekou a Erikom došlo k se*u síce so stopercentnosťou povedať nemožno, no vášnivé bozkávanie, sprevádzané pravidelnými pohybmi pod paplónom, naznačovali, že sa piškvorky rozhodne nehrali. To napokon potrvdil aj samotný Prešovčan, i keď na druhý deň ho pri myšlienke na svoju kolegyňu úsmev na perách nesprevádzal. Zistil totiž, že modrookú krásku doma niekto čaká.

,,Erik hovoril, že ona má doma frajera a že som s ňou spal,” v dome farmára týždňa začali rozoberať dvojicu Monika a Adam. ,,Neviem si predstaviť, ako sa Erik môže cítiť, keď viem, že Rebeka má vzťah a on sa to dozvedel akurát, keď spolu začnú niečo riešiť. Ja nehovorím, že som nejaká Panna Mária, aj ja som narobila v živote chyby, ale nikdy som nerobila nejakú vec na úkor iného človeka, aby mu bolo ublížené. A už vôbec nie, že by som to zámerne spravila. To by som sa nevedela pozrieť do zrkadla,” Monika vyjadrila svoj názor. Viac sa však dozvieme až dnes večer na obrazovkách Markízy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Markíza.sk