Dlhoroční partneri Enrique Iglesias a Anna Kurnikovová docielili hotový zázrak, keď sa im podarilo až do posledného okamihu utajiť už druhé tehotenstvo. Svetoznámemu spevákovi a bývalej tenistke sa pred dvomi rokmi v úplnej tichosti narodili dvojičky Lucy a Nicolas, ku ktorým koncom januára pribudol súrodenec. Dva týždne po pôrode dochádza k zlomu a svet sa o utajenom bábätku dozvedá prvé informácie.

Novorodeniatko sa na svet vypýtalo 30. januára 2020, no ani najvernejší fanúšikovia slávnej dvojice vôbec nič netušili. Enrique s Annou si zjavne potrebovali dopriať čas na to, aby verejnosť oboznámili s pohlavím či ukázali nádherné fotografie priamo z nemocnice.

anna kurnikovova tehotna

Snímka, na ktorej fešný idol drží v náručí tretieho potomka, si od totálne unesených priaznivcov vyslúžilo v priebehu pár hodín takmer dva milióny lajkov. Ružová čiapočka na hlave anjelika jasne naznačuje, že do domácnosti Iglesiasovcov pribudla malá princezná.

O silne emotívne zábery sa podelila aj čerstvá trojnásobná mamina – blondínka uverejnila okamihy zachytené bezprostredne po narodení dievčatka. Dlhoroční partneri, ktorí si informácie zo súkromia strážia viac než ktorékoľvek iné celebrity, tak v tomto prípade učinili krásnu výnimku, čím potešili i dojali nespočetné množstvo zvedavcov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

iglesias dieťa

Zdroj: Instagram/annakournikova, enriqueiglesias | Foto: Instagram/annakournikova, enriqueiglesias, Twitter.com