Slovensko má za sebou koncert roka, pod ktorý sa minulý týždeň podpísal španielsky krásavec Enrique Iglesias. Skalní fanúšikovia o jeho bratislavskej šou vedeli niekoľko mesiacov vpred a na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu sa rozhodne nedali zahanbiť rovnako tak ako hviezda večera. Jeden z priaznivcov sa dokonca môže pochváliť niečím, čo mu zrejme bude väčšina dám závidieť!

Enrique Iglesias sa do srdca Európy vrátil po desiatich rokoch a očividne sa mu u nás veľmi páčilo. Niet sa ale čomu čudovať, nakoľko v rámci turné All The Hits Live roztancoval svojimi najznámejšími hitmi zrejme všetky prítomné nohy na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Slováci majú chuť baviť sa v krvi, a tak sa jednému z celosvetovo najúspešnejších interpretov za jeho návštevu odvďačili odovzdávaním veľkého kusu pozitívnej energie. ,,Slovensko, opäť ďakujem za všetku vašu lásku,” napísal po bratislavskom koncerte na svoj Instagram Enrique. Okrem toho zverejnil aj úžasný moment, keď podišiel k fanúšikom, ktorí z neho ostali úplne hotoví.

Najväčšia pozornosť sa však ušla neznámemu chlapíkovi, ktorý si domov od speváckej hviezdy odniesol parádne objatie. Navyše si pamiatku na túto chvíľu môže nájsť kedykoľvek na Iglesiasovom profile, kde si už video s mimoriadne šťastným obdivovateľom stihlo pozrieť viac ako polmilióna ľudí. Krása!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

View this post on Instagram

#ThankYou again #Slovakia for all the #love!!!

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Zdroj/Foto: Instagram/enriqueiglesias, Twitter