Po svadbe Emy a Ondra to vyzeralo, že bude všetko pokračovať v najlepšom poriadku. Dvojica plánovala nielen spoločnú budúcnosť, ale i deti. Teraz sa však vydatá dáma dostala do poriadnej šlamastiky, keďže sa už nejakú dobu poza manželov chrbát stretáva so svojou tajnou láskou Alexom. Po tom, ako jeho fiktívna priateľka Lenka románik odhalila, nie je čas ďalej zatĺkať.

Neustále sa skrývajúci párik zo seriálu Oteckovia už začína pripomínať nekonečný príbeh, keďže sa opakovane schádza a rozchádza. Tentokrát si ale vzájomné vyznania a bozky dopriali naozaj za veľmi nevhodných okolností, nakoľko je ona vydatá.

ema alex oteckovia

Po dlhých naťahovačkách tak Ema s Alexom úplne prepadli zakázaným citom, keď sa na seba doslova vrhli. Kameňom úrazu sa však stala skutočnosť, že neveru odhalila práve  čašníčka Lenka a je len otázkou času, kedy sa neblahé novinky dostanú k nič netušiacemu ženáčovi.

Práve z toho dôvodu sa previnilo cítiaca právnička odhodlá k ráznemu kroku. Pri večernom stretnutí vo dvojici usúdi, že nastal čas priznať farbu a Ondra nemilo prekvapí správaním, aké nedokáže pochopiť… Ukážku toho, čo vás čaká dnes podvečer na Markíze, si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Markiza.sk