Televízia Markíza toto leto oslávi svoje 25. narodeniny. Najnovší diel ostrosledovanej Chart Show bol preto zameraný na najobľúbenejšie relácie komerčnej stanice, ktorej rebríček vyhrala spevácka súťaž SuperStar

Ešte v roku 2004 STV odštartovala úspešnú sériu hudobnej senzácie, ktorú vtedy vyhrala dnes už dvojnásobná mamička Katka Koščová. Druhou slovenskou SuperStar sa stal Peter Cmorik, načo populárny koncept prebrala komerčná žlto-modrá televízia, kde zvíťazila Vierka Berkyová.

Následne sa relácia inšpirovaná zahraničnou šou American Idol spojila aj so susedným Českom, kde sa za tie roky podarilo vyhrať trom našim krajanom – Lukášovi Adamcovi, Emme Drobnej a najnovšou členkou „zlatého klubu“ sa stala Barbora Piešová.

Teraz sa všetci, žiaľ, okrem Vierky Berkyovej žijúcej v Írsku postavili na jedno pódium a predviedli svoje najobľúbenejšie vystúpenie z toľkokrát spomenutej súťaže. Samozrejme, na záver zaznela aj pamätná pieseň Kým vieš snímať a nechýbali ani emotívne zostrihy najkrajších momentov šou.

>>>CELÉ VYSTÚPENIE SI POZRIETE TU<<<

Foto/Zdroj: chartshow.markiza.sk, Facebook – Televízia Markíza