Hoci bol odchod obľúbenej herečky Márie Bartalos z projektu Oteckovia už dlhšiu dobu vopred avizovaný, moment rozlúčky so seriálovou Lindou mnohí fanúšikovia znášali naozaj ťažko. Na ukončenie púte krásnej učiteľky v markizáckom trháku tak dojímavým spôsobom reagujú nielen jej hereckí kolegovia, ale i desiatky sklamaných priaznivcov.

Milovaná herečka Mária Bartalos sa rozhodla televízne kamery vymeniť za najkrajšie poslanie matky. Krátko pred pôrodom si zároveň voľné chvíľky spríjemňuje záslužnou prácou po boku manžela Adriána, s ktorým spoločne rozbehli biznis v oblasti originálnych pohybových aktivít.

bartalos

O tom, že Maryn odchod z Oteckov je už na spadnutie, sa v posledných dňoch popísalo veľa. Avšak okamih, kedy sa Linda s blízkymi v seriáli skutočne lúčila, dojal tisícky ľudí. Prominentnú tehuľku tak zahrnuli darčekmi nielen detské televízne hviezdy, ale i desiatky obdivovateľov, ktorí venovali kráske na rozlúčku množstvo emotívnych vyznaní.

,,Bola strašne super herečka. Bude strašne chýbať,“ vyznala sa jedna z fanúšičiek na sociálnej sieti. ,,Ja som plakala, keď som videla, že odchádza,“ priznala ďalšia. Viacerí diváci modro-žltej televízie teda bez okolkov verejne prezradili, že pri záverečných scénach s usmievavou učiteľkou vypustili slzičku, pričom budúcu maminu zahrnuli slovami plnými silných emócií.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

maria bartalos

oteckovia

Zdroj: Instagram/Oteckovia | Foto: Instagram/Oteckovia, Maria.bartalos