Okolo herečky Emmy Watson je v poslednej dobe poriadny rozruch. Za všetko môžu jej nedávne fotografie pre Vanity Fair, ktoré si vyslúžili poriadnu vlnu kritiky. Emma sa na ne rozhodla reagovať veľmi rozumným názorom. 

Herečka a dlhoročná zástankyňa feminizmu nafotila pre magazín Vanity Fair sériu fotografií. Emma na jednej z fotiek ukazuje takmer celé prsia – má cez seba prehodený iba štrikovaný krátky kabátik. Od svojich feministických priateliek, ktoré si myslia, že takéto zábery sa nehodia ku statusu bojovníčky za práva žien, sa ale dočkala vlny kritiky.

Obnaženú fotografiu Emmy Watson si môžete pozrieť TU!

 

Krásnu herečku reakcie na umelecké fotografie veľmi zmiatli. Nechápala, ako je možné, že ľudia si jej počin vyložili takýmto spôsobom. “Feminizmus znamená pre ženy možnosť voľby. Nie je palicou, ktorou sa budeme utlačovať my ženy navzájom, ale znamená slobodu, práva a rovnosť. A naozaj neviem, čo s tým majú spoločné moje prsia. Je to pre mňa veľmi mätúce,” vraví Watson.

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.