Nevieme, kto stojí za zhmotnením krásnej princeznej Belle, avšak jej veľký fanúšik to asi nebude. Internet sa totiž zabáva na nepopierateľnej podobe Emmy Watson na kanadskú popstar.

Už o pár týždňov príde do kín azda najočakávanejší remake Disneho rozrávky “Kráska a zviera”, v hlavnej úlohe s Emmou Watson. Trailery, upútavky aj fotky z natáčania sľubujú nádhernú rozprávku plnú krásnych scén, ktoré by mali byť totožné s klasickým príbehom z roku 1991.

Minulý víkend sa v Amerike spustila reklamná kampaň na podporu tohto filmu, konkrétne ide o predaj bábik princeznej Belle. Všetko by bolo v poriadku, avšak pri pohľade na nie celkom vydarenú podobizeň fešnej Emmy Watson sa nám chce plakať od smiechu. Pehatá princezná vyzerá ako Justin Bieber s parochňou a aj keď sa v bábike snažíme nájsť aspoň akú takú podobnosť s princeznou v žltých šatách, v podstate zisťujeme, že jedinou podobnosťou sú vlastne tie žlté šaty. :D

Myslíte si, že sa bábika princeznej Belle podobá na Justina Biebera?

View Results

Loading ... Loading ...

Foto: Twitter, YouTube, giphy.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)