Nebyť štvrtej série speváckej šou Česko Slovenská Superstar, dnes by sme zrejme o Emme Drobnej ani nechýrovali. I keď je možné, že by sa jej za tie roky podarilo preraziť v inej súťaži. Čo je ale isté – Emma dnes patrí medzi nielen naše najtalentovanejšie, ale aj najpríťažlivejšie speváčky. Nový záber vynikajúceho slovenského fotografa a vizážistu Lukáša Kimličku je toho jasným dôkazom!

Emma Drobná je rozhodne speváčka svetových kvalít. Nie nadarmo sa jej dostala česť zaspievať si napríklad na minuloročnom slovenskom koncerte britského lámača ženských sŕdc Jamesa Blunta.

Emma Drobna

Okrem talentu sa však víťazka štvrtej série Česko Slovenskej SuperStar môže pochváliť i peknučkou tvárou a vymakanou postavičkou. Kým nedávno Emma ukázala fanúšikom svoje vypracované bruško, tentokrát žne úspech spodná časť jej tela. Vychýrenému stylistovi a fotografovi Lukášovi Kimličkovi totiž kráska zapózovala v poriadne rafinovaných šatách s rázporkom siahajúcim takmer až k bedru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

25-ročná blondínka z Nového mesta nad Váhom tak svetu na doposiaľ zrejme svojom najrajcovnejšom zábere predviedla dokonalé nohy a taktiež kúsok zo zadočku, avšak postačujúci na to, aby sme videli, že ho má pekne vyrysovaný. Môže za to určite speváčkin pozitívny vzťah k športu – v minulosti sa dokonca aktívne venovala volejbalu.

Zdroj/Foto: Instagram/emmadrobna