S novou láskou nový byt? Vyzerá to tak, že s čerstvou známosťou sa Emme Drobnej zažiadalo zmeniť podnájom. Kde teda zaľúbený párik trávi svoje súkromné chvíľky po prežití hektického dňa?

Minulý rok sa Emma Drobná pochválila informáciou, že sa osamostatnila a prenajala si byt v Bratislave. Dovtedy bývala so svojimi priateľmi na jednej kope. Istý čas obývala svoje hniezdočko sama, no teraz je už tomu inak.

Na sociálnej sieti zverejnila mladá víťazka Superstar fotografiu, na ktorej je odfotená časť budovy v Bratislave. K príspevku dopísala: “First thing I saw this morning” (prvá vec, ktorú som dnes po prebudení zbadala). Pohľad na bezútešnú časť stavby pôsobí nelichotivo, luxusným výhľadom zo svojho obydlia sa preto sympatická dvadsiatnička pochváliť nemôže.

K spomínanému príspevku na Instagrame sa opäť raz vyjadrovali aj fanúškovia speváčky. Tipovali, odkiaľ by mohol zverejnený záber pochádzať a lokalizovať polohu Emminho bydliska. Z niekoľkých tipov sa najviac prevdepodobný zdá byť ten, ktorý talentovanú Slovenku “ubytoval” vedľa budovy Finančného riaditeľstva na Mierovej ulici v Bratislave.

Či už je tento tip správny alebo nie, necháme na vás. Isté je však to, že Emma, ktorá si môže istotne dovoliť drahšie a luxusnejšie ubytovanie, ostala svojim nárokom na bývanie skromná. Fotografia z kuchyne, ktorú zverejnila blondínka na sociálnej sieti napovedá, že byt je skromne zariadený a kompletnou rekonštrukciou istotne neprešiel. Stará vstavaná skriňa, ktorá bola hitom na prelome 80-90-tych rokov, svedčí o tom, že Drobná si na luxus a moderný štýl nepotrpí. Tým si rozhodne získava naše a iste aj vaše sympatie:)

Pohľad z Emminho podnájmu

Emmina kuchyňa

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.