Emma Drobná je mladá slovenská speváčka, ktorá sa v súčasnosti radí medzi najobľúbenejšie tváre šoubiznisu. Po výhre v súťaži Superstar a po desiatke koncertov po Slovensku len prednedávnom vydala svoj prvý oficiálny singel, ktorým si ihneď získala srdcia mnohých fanúšikov. Emma je však rada v centre pozornosti a tentokrát zaujala zmenou svojho účesu!

Emma Drobná vyzerá na prvý pohľad ako nenápadné a utiahnuté dievčatko, no opak je pravdou, pretože sa v nej skrýva poriadne šelma. Predviedla sa už v speváckej šou Superstar, ktorú aj vyhrala a taktiež excelovala v relácii Tvoja tvár znie povedome, kde každý týždeň predvádzala neskutočné premeny a vystúpenia. Emma má rada zmenu, preto sa rozhodla, že po dlhom čase vymení svoju charakteristickú ryšavú hrivu za niečo oveľa odvážnejšie – za blond! Tento počin však na sociálnych sieťach rozdelil jej fanúšikov na dva tábory. Na tých, ktorí jej zmenu pochválili, no viac sa našlo takých, ktorí novú farbu poriadne skritizovali a dodali, že sa mladej speváčke nehodí. Čo si o Emminej zmene myslíte vy? Bola to správna voľba?

emma

Zdroj/Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.