Šoubiznis Emma Drobná slávi narodeniny: Nádherné vyznanie a dar od Filipa Šeba!

Emma Drobná slávi narodeniny: Nádherné vyznanie a dar od Filipa Šeba!

24. marec je pre Emmu Drobnú významným dňom, nakoľko práve v tento dátum uzrela po prvýkrát svetlo sveta. Svoje 26. narodeniny oslavuje krásna speváčka po boku milovaného priateľa Filipa Šeba, ktorý ju obdaroval poriadne veľkým a zároveň romantickým darom.

Začiatok veľkej lásky speváčky Emmy Drobnej a Filipa Šeba je doslova ako vystrihnutý z romantického filmu, pričom v rovnakom duchu sa nesie aj celý ich vzťah. Od nevinnej zmrzliny, na ktorú koncom leta Emma pozvala športovca, cez spoločné Vianoce v Austrálii sa párik zatiaľ preniesol po blondínkine narodeniny, kedy ju láska obdarovala dokonalým darčekom.

Bývalý futbalista stavil všetky karty na istotu a svojej princeznej zavinšoval s kvetmi. Avšak nielen takou hocijakou kytičkou z obchodného reťazca – potetovaný fešák oslávenkyni vyčaril na tvári úsmev obrovskou bukrétou farebných ruží. Okrem toho Filip na sociálnej sieti zverejnil s drahou polovičkou aj niekoľko fotografií a pri jednej z nich ju označil za najväčšiu lásku svojho života.

Množstvo gratulácií obdržala bývalá SuperStaristka aj od fanúšikov a kolegov z brandže, ku ktorým sa pripájame i my – Emmi, prajeme ti všetko najlepšie a v rámci možností “v karanténe” peknú oslavu! :)

Foto: Instagram/emmadrobna, sebofilip