Presne pred rokom o takomto čase bojovala Emma Drobná v speváckej šou SuperStar. Vtedy možno ešte o tučných honorároch len tíško snívala. Dnes je všetko inak a jej výplata je naozaj čarovná. Koľko si Emma pripíše na účet za odspievanie troch pesničiek?

Obľúbená speváčka Emma Drobná sa po svojom minuloročnom víťazstve v “SuperStar” veľmi na verejnosti neobjavovala. Všetko sa zmenilo po jej účinkovaní v ďalšej speváckej šou “Tvoja Tvár znie povedome”, po ktorej sa jej zvýšil kredit u médií aj u všetkých, ktorí ju doposiaľ neevidovali. Sympatickej speváčke sa začali ponuky len tak hrnúť a svoj spevácky talent mala možnosť ukazovať stále častejšie. Nám sa podarilo zistiť, koľko vraj Emma dostane za niekoľkominútové vystúpenie.

V 22. rokoch si Emma oproti väčšine svojich rovesníkov nažíva zrejme dosť dobre. Aj keď je ešte len na začiatku svojej kariéry, výplatou už môže konkurovať ostrieľaným umelcom, ktorí sa na hudobnej pôde pohybujú už nejaký ten rôčik. Podľa našich informácii by mala totiž za odspievanie troch pesničiek zinskasovať 1 500 eur, čo je naozaj viac než pekná sumička. Veď niekto toľko peňazí zarobí za dva mesiace tvrdej roboty.

Emma Drobná – Smile

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.