Ako sa hovorí, každý človek má niekde vo svete svojho dvojníka a tým Emminým je pravdepodobne Katy Perry, speváčka s nádhernými výraznými očami a se*epílom na rozdávanie, podobne ako samotná Emma Drobná.

Na fotografii, ktorú pridala americká speváčka na sociálnu sieť Instagram, bolo na prvý pohľad ťažké určiť, či sa jedná o hviezdu celosvetového formátu alebo o našu drobnú Emmku. Obe speváčky sú totiž v súčastnosti blondíny s krátkymi vlasmi a obľubou v rúžoch výrazných farieb. Preto niet divu, že slovenskí fanúšikovia zostali pri pohľade na fotografiu zmätení, o ktorú hviezdu popmusic vlastne ide.

Okrem tejto do očí bijúcej podoby nám nedá neokomentovať aj nádherný kvetovaný overal, ktorý má Katty oblečený. Vyzerá v ňom ako moderná Šípová Ruženka a Emma by sa ňou v kľude mohla inšpirovať.

Posteľová fotografia, ktorú pridala americká speváčka…

 

… a naša slovenská Emma Drobná:

 

Zdroj: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lenka L.
Je najväčším odporcom zimy a závidí prímorským krajinám slnko a nekonečnú pohodu. Miluje dobré jedlo ktoré pripraví niekto iný a sladkosti, na ktoré nedá dopustiť. Najväčšou záľubou je cestovanie a objavovanie nových kultúr.