Víťazka československej Superstar Emma Drobná je doslova naše národné zlatíčko. Usmievavá, skromná a stále pozitívne naladená. Aj tak ale niektorí “fanúšikovia” cítia potrebu rýpnuť si a komentovať jej výzor. Čo im prekážalo tentokrát? 

Okrem kvalitnej hudby, ktorou nás Emma pravidelne zásobuje, účinkuje vo viacerých programoch a objavila sa aj v množstve reláciách. Niektorým sledovateľom na Instagrame však neunikol malý detail, speváčkine kolená. Nie je s nimi niečo v poriadku?

Na oficiálnom profile televízie Markíze sa objavila fotografia Emmy a Filipa Buranského, jej tanečného partnera zo show Let’s Dance. Istej Alexandre sa však niečo nepozdáva. Čo na to speváčka?

Sympatická ryšavka sa snaží udržať vždy nad vecou, inak tomu nebolo ani v tomto prípade. ,,Ja mám taký pocit niekedy, že si nemôžem dovoliť byť nedokonalá. A nielen ja. Celkovo všetky ženy. Nič nie je dosť dobré. A ešte si to robíme MY, ženy, navzájom. Ale zabúdame sa najprv pozrieť na seba väčšinou. Keď nie kolená, tak vlasy. A keď nie vlasy, tak… zoznam pokračuje. SME krásne všetky,” píše prostredníctvom Instagram Stories. Emma, vystihla si to presne. :)

Foto: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk