Sobotňajšie udeľovanie cien OTO 2016 bolo okrem predstavenia najlepších televíznych osobností aj prehliadkou najkrajších večerných rób či večerom plným krásnych párov. Rovnako aj pre mladú víťazku Superstar Emmu Drobnú (22) bol prominentný večer príležitosťou ukázať sa v plnej kráse so svojou novou láskou – Štěpánom Urbanom (19).

V pôsobivých, trocha konzervatívnych šatách, ktoré Emma zverejnila aj na sociálnej sieti, mladá speváčka vedľa svojho nového priateľa doslova žiarila. Párik si v sobotňajší večer, tesne po opustení spoločného bytu, urobil tradičnú “výťahovú” selfie, na ktorej sú obaja zaľúbenci tip – top zladení.

Emma a Štépán mali k sebe blízko už počas súťaže Superstar. Ich vzťah sa prevalil koncom minulého roku, keď strieborný finalista zverejnil na Instagrame fotografiu, kde bozkáva šarmantnú plavovlásku.

Hoci nominovaná umelkyňa cenu OTO nakoniec nezískala, z šarmu jej to ani kúsok neubralo. Čo poviete, však im to so Štěpánom spolu veľmi svedčí?

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.