Bývalá Superstaristka Emma Drobná nemá o záujem okolia núdzu, pričom aktuálne sa fanúšikovia najviac zaujímajú o jej čerstvý románik so športovcom Filipom Šebom. Na nedávnom Česko-Slovenskom plese však plavovláska prekvapila, keď sa po jej boku žiaden muž nenachádzal – kráska dokonca prezradila dôvod, prečo sa na prestížnej spoločenskej udalosti zabávala sama.

Emma a Filip odtajnili vzťah pred dvomi mesiacmi a odvtedy sa dostali pod obrovský drobnohľad médií. Hrdličky pri každej príležitosti prezentujú veľkú zamilovanosť a na ich instagramových profiloch čoraz častejšie pribúdajú spoločné romantické fotografie.

emma drobná filip šebo

Mnohým zvedavcom preto neunikol fakt, že pôvabná speváčka sa v bielej róbe od návrhára Fera Mikloška na pražskú udalosť dostavila bez spoločnosti futbalového útočníka. Hoci to vyzeralo zvláštne, pre Filipovu absenciu existuje pádne vysvetlenie. „Dôvod je ten, že trénuje. Je v Thajsku, pracuje na sebe so svojím triatlonovým tímom. Takže maká,” bývalá kráľovná Superstar odhalila, že zaľúbencov delia tisíce kilometrov, no nie nadlho!

Emma, ktorá hlbokú náklonnosť k o 10 rokov staršiemu partnerovi vôbec neskrýva, si totiž pár hodín po udalosti odišla domov zbaliť kufre a práve v týchto okamihoch by sa mala pripravovať na dlhý let do exotickej krajiny, kde spolu s drahou polovičkou oslávi valentínsky sviatok. Dvojica tak očividne bez seba dlho nevydrží.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Emma Drobná šaty

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/sebofilip, emmadrobna