Nechceli sa už viac skrývať? Krásna speváčka Emma Drobná, ktorá žne úspechy doslova na každom fronte, je zamilovaná! Možno tomu neuveríte, avšak svoj vzťah so sympatickým spevákom z Čiech tajila niekoľko mesiacov!

Aj keď sa československá Superstar Emma Drobná (22) vždy vyjadrovala o svojich vzťahoch viac než tajomne, na svetlo sveta vyplávali nové informácie. Po tom, ako český spevák Štepán Urban (19) publikoval na svojom Instagrame fotku s neznámou kráskou, ktorú bozkáva, spozorneli všetci fanúšikovia dvojice z televíznej šou Superstar. Všímavému oku neuniklo, že český Ed Sheeran drží v náručí blondínku Emmu Drobnú, ktorá pre denník Nový Čas informáciu potvrdila! „Sme spolu dlho, asi rok, bývali sme spolu v hoteli,“ uviedla krásna speváčka, ktorá mala k Štepánovi priateľsky blízko už počas súťaže. Nuž, decká, snáď vám to vydrží. :)

Foto: Facebook | Zdroj: Nový Čas

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)