Emma Drobná sa pýši nielen anjelskou tváričkou, ale taktiež vytrénovanou postavičkou, za akú by mnohé ženy vraždili. Polonahé krivky speváčka prevetrala počas slnečného pobytu na Ibize a v rovnakom duchu sa rozhodla popriať fanúšikom aj krásne veľkonočné dni.

Tohtoročná Veľká noc sa u nás opäť niesla v znamení lockdownu a zákazu návštev mimo okres. Ako to už ale býva zvykom, poniektoré celebritné osobnosti sa uchýlili k tráveniu najnáročnejšieho obdobia ďaleko za hranicami domovskej republiky.

emma drobná filip šebo

Dvojica Emma Drobná a Filip Šebo si ešte donedávna užívali pohodičku na vychytenom španielskom ostrove, avšak v týchto chvíľach už absolvujú doma povinnú karanténu. Blondínka sa v izolácii zjavne trochu nudí, keďže vo voľnom čase oprašuje spomienky na bezstarostné dni pod hrejivými lúčmi.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Bývalá superstaristka zaželala šťastné sviatky prostredníctvom odvážnych plážových záberov. Na nich si vychutnáva slávnostné pohostenie len veľmi sporo odetá, vďaka čomu môžu fanúšikovia obdivovať jej pevný zadoček, ploché bruško i hriešne štíhle nohy. Provokatívne veľkonočné pózy na pieskom zaliatej Ibize tak zase raz odhalili speváčkine dokonalé krivky v plnej šťave.

Emmu Drobnú na plážovom pikniku si pozriete —TU—

emma drobna

Zdroj|Foto: Instagram/Emmadrobna