Byť dcérou prezidentky Slovenskej republiky zrejme nie je jednoduché. Za úspechmi Ley a Emmy budú neprajníci vždy hľadať zásah ich mamy Zuzany Čaputovej, ktorá by im svojím silným postavením vedela pomôcť naozaj v ktoromkoľvek smere. Avšak jej dievčatá si v živote vedia poradiť i samy!

Mladšej dcére hlavy nášho štátu sa minulý rok podarilo preraziť v modelingu, kde žne samé chvály. Popri strednej škole si tak Emma Čaputová privyrába i na móle či pred objektívmi fotografov. V rozhovore pre web Markiza.sk počas šou Let’s Dance, kde zavítala aj s priateľom, však priznala, že má prekvapivo i ďalší job.

,,Pracujem, či už modeling alebo aj v kníhkupectve, čo ma veľmi baví, lebo milujem knižky,“ uviedla Emma, ktorá rozhodne nie je odkázaná na to, aby náročné štúdium na bilingválnom gymnáziu striedala so zarábaním si na seba. Sympatická blondínka však podľa svojich slov túži fungovať ako jej rovesníci.

,,Chcem žiť normálnym životom a normálne chcem, aby ma ľudia brali. A preto aj pracujem v tom kníhkupectve, že sa cítim ako úplne normálny mladý človek,“ prezradila s úsmevom, čím určite príjemne šokovala nejedného hejtera.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

emma caputova

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/emma_caputova