Na predposledné kolo tanečnej šou Let’s Dance, ktorej finále je už doslova za dverami, sa prišlo pozrieť mnoho párikov vrátane rozídenej dvojice Gábora Borárosa a mamičky jeho dcéry Moniky Jakliovej. Oči prítomných sa ale určite upierali aj na mladého muža po boku Emmy Čaputovej!

Mladšia dcéra slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej posledný rok zapĺňa stránky médií vďaka svojim úspechom v modelingu, pričom naposledy sa predviedla na móle Bratislavských módnych dní. V nedeľu večer si Emma opäť vyšla do nablýskanej spoločnosti, avšak tentokrát ako divák.

Krásna študentka bilingválneho gymnázia sa objavila v hľadisku Let’s Dance, kde tanečné páry podporovala nielen po boku sestry Ley a kamarátky. Do bratislavskej Incheby totiž Emma prišla aj s pohľadným priateľom Michalom.

,,Veľmi si to užívam. Je tu úžasná energia a sledovala som Let’s Dance už od prvej epizódy a sme tak s priateľom dúfali, že sa sem dostaneme, aby sme to zažili aj naživo. A sa to konečne podarilo, tak sme veľmi radi, že sme tu,“ podelila sa o radosť blondínka v rozhovore pre Markiza.sk.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/emma_caputova/becky.belovic, tomas_mikula_photo