Televízna herecká kariéra Jany Kovalčíkovej (27) sa začala predovšetkým v jojkárskom seriáli Panelák, kde si ju fanúšikovia obľúbili ako krásnu tínedžerku, ktorá sa snaží dospieť. Tentokrát sa však brunetka pasuje s úlohou ambicióznej koncipientky v právnickej firme, ktorá jej sedí rovnako dobre. Svojimi schopnosťami a vzhľadom dokonca zaujala aj seriálového záletníka Alexa (Braňa Deáka). Pravdou však je, že nová krv šoubiznisu tvorí pár s hereckým kolegom, ktorý je taktiež súčasťou rodinného seriálu!

Keď scenáristky Hanka Lasicová a Katarína Mikulíková uvažovali nad postavou cieľavedomej ženy, ktorá by dokázala zaujať seriálového právnika Alexa, zhodli sa na mene Nela Pocisková. Tá nad ponukou vážne uvažovala a zrejme by na ňu aj kývla, ak by nezistila, že je opäť tehotná. Šancu tak dostala Kovalčíková a na základe reakcií fanúšikov bolo toto rozhodnutie správne.

Janka sa fantasticky zhostila úlohy budúcej právničky, pričom len málokto vedel, že jej skutočný priateľ hrá priamo po jej boku. Ide o Romana Poláčika (29), ktorý je v týchto chvíľach známejší ako seriálový paroháč Ondrej. Pred kamerou si tak nedávno zahrali čerstvo zamilovaný pár, pričom v súkromí spolu randia takmer tri roky. Aj napriek tomu, že v projekte TV Markíza sú momentálne na nože, keď sa vypnú kamery, opäť sú harmonickým párom.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram