Bridget Jonesovú snáď netreba nikomu predstavovať. Táto komická ženská filmová klasika už onedlho opäť zavíta do našich kín, aby sa tentokrát mohla sústreďovať na svoje tehotenstvo. Avšak kto je otcom?

Večnú smoliarku Bridget Jonesovú milujú mnohé ženy, no čo je úžasné, hereckú postavu si obľúbilo aj mužské publikum. Tretia časť príbehu o jedinečnej hrdinke sľubuje množstvo vtipných momentov a, samozrejme, komplikácií, keďže otcom dieťaťa si Bridget Jones nebude celkom istá. Predstaviteľka hlavej úlohy Renée Zelweger súhlasila s natáčaním tretieho pokračovania úspešnej romantickej komédie len pod podmienkou, že nebude musieť pribrať na váhe, ako to bolo potrebné v predchádzajúcich častiach. Okrem nej vo filme opäť uvidíte Colina Firtha (Mark Darcy), no Hugha Granta tentokrát vystrieda hriešny Patrick Dempsey, známy zo seriálu Klinika Grace (2005) či filmu ,,Ako ukradnúť nevestu”. Ten sa ujal úlohy ďalšieho nápadníka hrdinky a ktovie, možno bude aj otcom Bridgetinho dieťaťa. Oficiálneho soundtracku k filmu ,,Dieťa Bridget Jonesovej” sa zhostila aj vynikajúca speváčka Ellie Goulding, ktorá pre film naspievala titulnú skladbu ,,Still Falling For You”.

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)