Šou Tvoja tvár znie povedome dala Natálii Puklušovej príležitosť, aby Slovensku ukázala, že je nielen skvelou herečkou, ale i speváčkou. Rodáčka zo Spiša by svojím hlasom mohla konkurovať aj najväčším svetovým hviezdam!

Už v prvom kole hudobno-zábavného programu Natália všetkým otvorila ústa, keď sa premenila na modrú fiktívnu bytosť Diva Plavalaguna z filmu Piaty element. Víťazstvo tak skončilo v jej rukách, pričom v zatiaľ poslednom kole, v ktorom stvárnila speváčku Siu, ju minulo len o chlp.

Zadeliť výšky, aké sú pre austrálsku divu rutinou, je pre väčšinu jej kolegýň nepredstaviteľné. Ani Naty sa netajla tým, že odspievať hit Chandelier nie je žiadna hračka. Napokon však mimoriadne náročné zadanie zvládla excelentne – zavrela oči, preniesla sa do iného sveta a všetkým vyrazila dych!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Wau, Natálka, ako sa hovorí, ja som nielenže mala husiu kožu, ale prvýkrát v živote som akoby aj cítila ten moment, kedy do mňa normálne, ako keby koplo alebo elektrina do mňa… Tak toto bolo pre mňa mimoplanetárne vystúpenie. Keby mi niekto povedal, že dnes večer tu spievala ozajstná Sia, tak po jej vystúpení si poviem, že ona je tá Sia brutálna speváčka. To bolo neuveriteľné,“ nešetrila chválami na talentovanú krásku porotkyňa Zuzana Kubovčíková Šebová. Ostatní za Zuzkou v komplimentoch, samozrejme, nezaostávali. ,,Som unesený z toho, ani rozprávať neviem,“ zneli slová Attilu Végha. Ak ste Natáliino číslo zmeškali, pozrieť si ho môžete nižšie cez priložený link.

Natáliu Puklušovú ako Siu si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markiza.sk