Rodinka Nízlových a Lobotkových sa vyše mesiaca tešia z nového prírastku do rodiny, o čo sa postarala Twiinska Daniela a jej priateľ, známy futbalista Stano Lobotka. Aktuálne je už otecko v Neapole aj so svojimi princeznami – dvojici ale prišli podať pomocnú ruku speváčkini rodičia a, samozrejme, Danielina dvojička Veronika. Tá sa o malú Lindušku ukážkovo stará, pričom občas si pri tom “zabudne” obliecť nohavice!

Pred pár dňami sa Daniela s mesačnou dcérkou a celou ich famíliou presunuli do Neapolu, kde nedávno Stano Lobotka podpísal novú zmluvu s SSC Neapol, ktorému sa zaviazal na 4,5 roka. Aby bola teda mladá rodinka pekne pokope, speváčka sa krátko po pôrode rozhodla za svojou láskou presťahovať, s čím jej v týchto dňoch pomáha sestra Veronika a rodičia.

Vebi, ako znie Veronikina umelecká prezývka, sa o svoju neterku príkladne stará a nakoľko už v Taliansku vládnu letné teploty, Lindušku kočíkuje iba v úsporných tangáčoch. ,,Takto môže kočárovať len moja sestra,” Daniela ukázala fanúšikom, ako sa jej dvojička prechádza po dome s holým zadočkom, čím dozaista potešila najmä pánsku časť.

Kočíkujúcu Veronika s holým zadočkom si môžete pozrieť — TU —

Veronika Nízlová

Foto: Instagram/danielatwiins, veronikatwiins, twiinsmusic