Do rodiny Strakovcov opäť priletí bocian. Petra, manželka jedného z najpopulárnejších raperov súčasnosti, je v piatom mesiaci tehotenstva. ,,Potešíme sa dcérke i synovi. Ale keďže už dievčatko máme, možno to teraz bude chlapec,” okomentoval tehotenstvo Ego. 

Známy raper uverejnil radostnú novinu na sociálnej sieti, kde pridal spoločnú fotku so svojou manželkou. Nastávajúca mamička tu pózuje vo fialových obtiahnutých mini šatách, ktoré zvýraznili jej rastúce bruško.

 

Známy pár už vychováva pätnásťmesačnú dcérku Ninku, na ktorú si museli počkať 6 rokov od uzavretia manželstva a v lete k nej pribudne súrodenec. Ego je nielen jedným zo zakladajúcich členov Kontrafaktu a vyštudovaný právnik, ale venuje sa aj móde. Vďaka svojim fashion úletom a vlasovým kreáciám je označovaný za najštýlovejšieho tatka slovenského showbiznisu.

Nerobim sa chutny ale aj toto je zivot sk rapera. Flosinia oslavovala 1.narodky hehe

A post shared by Michal Straka (@egoemo) on

 

A aký je Ego otec? Podľa manželky veľmi nápomocný. O dcérku sa vie postarať aj sám. Dokonca mu okolo bábätka nerobia problém ani také činnosti, ktorým sa väčšina otcov snaží vyhýbať, ako prebaľovanie a kúpanie.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bonnie
Vyštudovaná učiteľka, ktorá je momentálne na rodičovskej dovolenke. Rada číta, baví ju písanie a aj keď na to momentálne nie je čas, je vášnivá cestovateľka.