Mnohí Slováci majú určite hlavu v smútku, ich obľúbená telenovela Láska na prenájom sa totiž blíži do finále. Ede odtečie plodová voda v nevhodnej chvíli, a preto je nútená porodiť bábätko pri jazere pod stromom. Ako to nakoniec všetko skončí?

Hoci sa Eda a Serkan veľakrát rozišli, vždy si odpustili, keďže obaja vedia, že bez seba nevedia existovať. Architekt po piatich rokoch zistil, že má s kvetinárkou nádhernú dcéru Kiraz a postupom času si k dievčatku našiel cestu.

laska na prenajom

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pôvabná hnedovláska dala Bolatovi ešte jednu šancu a konečne začali žiť ako rodina. K ich dokonalej idylke už chýbalo iba druhé dieťatko, ktoré nosí charizmatická kráska pod srdcom.

Bábätko sa vypýta na svet v tej najnevhodnejšej chvíli, keď sa zaľúbencom v lese pokazí auto. Kráska je tak nútená porodiť chlapčeka priamo v prírode. Našťastie všetko dobre dopadne a rodičia sa môžu tešiť z rozkošného synčeka Alpsa. Posledná klapka Lásky na prenájom padne na móle, kde tvorcovia ukážu Edu, Serkana, Kiraz a Alpsa o štyri roky neskôr. 

laska na prenajom laska na prenajom

laska na prenajom laska na prenajom

Zdroj | Foto: YouTube, Voyo, seriesturkish.com, Instagram/handemiyy