Vášnivá cestovateľka Zuzana Plačková ukončila starý rok a začala ten nový mimo Slovenska. Posledné týždne trávi s manželom Reném v Mexiku, kde sa najnovšie presunuli do nádherného rezortu. Jeho unikátnosť sa však odráža aj na poriadne mastných cenách.

Známy influencerský pár odletel pred Vianocami do Mexika, kde si užíva nielen katalógové pláže, ale spoznáva i okolie turistami vyhľadávaného letoviska Tulum. Zatiaľ posledná zastávka Zuzany a Reného je v dychberúcom rezorte Azulik.

,,Je to že extrémik. Masaker. Normálne nechápem… Normálne neviem, kde sa mám pozerať skôr, aké vychytávky sú tu. No a táto vaňa s tou hojdačkou, tuto hore tá sprcha? Extrém. No bru-ta-li-ta,“ obľúbená kráska vo videu previedla sledovateľov na Instagrame svojím aktuálnym domovom. Manželia si tak budú nasledujúce dni vychutnávať pobyt na strome bez elektrickej energie s výhľadom na džungľu a Karibské more.

Ak by ste po jedinečnej romantike v lone prírody so súkromnou plážou zatúžili aj vy, pripravte si poriadny balík peňazí. V závislosti od dátumu a typu „izby“ sa ceny pohybujú od 710 až po neuveriteľných 12-tisíc eur za noc, pričom domček Zuzany a Reného spadá do cenovo vyššej kategórie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana a René v rezorte Azulik

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova