Najznámejšia slovenská influencerka sa počas bežných dní veľmi nelíči. Poslednú dobu už dokonca nenosí ani kedysi tak obľúbené umelé mihalnice, čo jej fanúšikovia veľmi oceňujú. O to väčšie prekvapenie prichádza, keď si Zuzanu Plačkovú vezmú do parády profesionálni make-up artisti.

Vynaliezavá podnikateľka je už nejaký ten rôčik medzi ľuďmi známa aj ako Queen. Táto prezývka sa tak stala značkou Zuzany Plačkovej, ktorá včera absolvovala fotenie nesúce sa práve v kráľovskom duchu.

Obľúbená brunetka sa vložila do rúk talentovanej vizážistky a zároveň veľmi dobrej kamarátky Niki Rich, ktorá sa na Zuzkinej tvári poriadne vyhrala. Najviac si to rozhodne odniesli oči – na prosbu svojej klientky na ne make-up artistka naniesla všetky farby z paletky, čo vytvorilo dychberúci efekt jednorožca. ,,Prvýkrát v živote mám takto moc nalíčené oči,“ tamperamentná kráska prezradila fanúšikom na Instagrame.

Za pozornosť ale určite stoja i majestátne šperky z dielne slovenskej umelkyne Aničky a jej českého manžela Vlada, ktorých výtvory nosia i svetové celebrity, ako Beyoncé či Khloé Kardashian. Aj vďaka týmto unikátnym doplnkom sa zo Zuzany Plačkovej stala jednoducho bohyňa!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova