Nie každej slečne to s líčidlami v rukách ide ako po masle. No niektorým vizážistkám bol od prírody nadelený obrovský talent, vďaka čomu dokážu aj hanblivú šedú myšku premeniť na neprehliadnuteľnú femme fatale. To, čo sa však podarilo make-up artistke zo zahraničia, sa dá označiť za hotový zázrak!

Sociálnou sieťou Facebook v týchto dňoch koluje video zobrazujúce neuveriteľné omladenie ženy tmavšej pleti, ktorá podstúpila radikálnu premenu vzhľadu. Hoci by sa spočiatku pri pohľade na brunetku mohlo zdať, že ide o zanedbanú ženu v rokoch, v závere celého procesu sa na vás bude usmievať atraktívna kočka, za akou by sa otočil nejeden muž.

Talentovaná vizážistka šikovnými ručičkami prečarovala osobu s ulízanými vlasmi, pehami po celej tvári a zničeným chrupom, pôsobiacu snáď aj na 50 rokov, na pôvabnú dvadsiatničku – výsledku nemohla uveriť ani samotná hlavná aktérka, ktorá sa pri pohľade do zrkadla úprimne rozplakala.

Nahrávka, ktorú si len v priebehu necelého týždňa pozreli už milióny užasnutých ľudí z celého sveta, je tak jasným dôkazom ohromujúcej sily make-upu! Nech sa páči, pozrite si celý priebeh dychberúceho líčenia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, streamable.com