Každý z nás sa môže v živote ocitnúť na pomyselnom rázcestí, kedy sa musí okamžite rozhodnúť, či ostať stáť na mieste alebo sa pohnúť vpred. Radikálny krok učinila aj sympatická Adriana, ktorej sa v priebehu jediného roka zmenil celý svet.

Adriana Šalapová sa pred rokmi zaradila do kategórie ľudí, ktorí nepríjemné udalosti a neľahké nástrahy osudu riešili prejedaním sa. To, že má skutočný problém, si uvedomila v momente, keď ručička na váhe ukazovala desivých 118 kg.

Je jasné, že s pribúdajúcimi kilogramami a hromadiacim sa tukom na tele nielen ženám rapídne klesá sebavedomie. To bol aj prípad brunetky, ktorá spočiatku nenachádzala pochopenie ani u vlastného manžela. Nepriaznivé podmienky ju však neodradili od toho, aby sa prihlásila do relácie Extrémne premeny, kde sa začala urputná cesta za lepšou budúcnosťou.

Adriana dokázala nemožné – okrem toho, že prekonala samú seba, zlepšili sa jej vzťahy s najbližšími. Po tom, ako si vybojovala víťazstvo v podobe zhodenia takmer 50 kíl, okamžite narástla i sebadôvera. Kráska po roku vyráža dych omnoho štíhlejšou postavou a nádherným výzorom, ktorý ju omladil prinajmenšom o 10 rokov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

extremne premeny

Zdroj: TV Markíza | Foto: Markiza.sk, YouTube, Facebook/Adriana Šalapová