Pred pár dňami zažili muži zákona obrovský šok po tom, ako boli privolaní k obzvlášť smutnému prípadu, kedy susedia mladej rodinky zalarmovali pomoc kvôli neznesiteľnému zápachu vychádzajúcemu z bytu v paneláku. Z toho, čo policajti na mieste činu objavili, vás doslova zamrazí!

Mimoriadne tragický prípad sa stal nedávno v susednej Ukrajine, kde polícia po príchode do bytu objavila zoslabnuté dvojročné dievčatko ležiace vedľa mŕtvych rodičov. Najhoršie však bolo zistenie, že batoľa pri milovaných príbuzných strávilo približne až deväť dní.

Ilustračná fotka

Malá Alexandra zrejme zažila hrôzu, akú si vie málokto čo i len predstaviť. Obidvaja jej rodičia náhle umreli, pričom o ich smrti niekoľko dní vôbec nikto netušil. Následne ostalo dieťa napospas osudu celkom samé a nedokázalo sa tak o seba vôbec postarať.

Hrôzostrašný nález

Polícia objavila dievčatko v strašnom stave – podľa svedectva bola Alexandra podvýživená a dehydrovaná uprostred rozhádzaných vecí a hračiek, kedy sa už nedokázala ani len postaviť na nohy. Avšak v poslednej chvíli bola vytrhnutá z hotového pekla a jej život bol, našťastie, zachránený.

Okolnosti prípadu sú stále zahalené rúškom tajomstva. Susedia vypovedali, že rodičia dieťaťa sa krátko pred úmrtím veľmi pohádali a v domácnosti boli tiež objavené injekčné striekačky, naznačujúce drogovú závislosť oboch rodičov. Pravá príčina tejto veľkej tragédie je ale ešte stále v štádiu vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

injekcia

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Pexels.com