Jeden z najpopulárnejších slovenských raperov našiel svoju životnú lásku len pred približne dvomi rokmi a už spolu vychovávajú trojmesačnú dcérku Nelku. Kaliho srdce si získala krásna brunetka menom Alica, v ktorej prednedávnom jeden z hudobníkových fanúšikov našiel dvojníčku známej herečky.

Kali môže za svoje dve milované dievčatá ďakovať speváčke Tine, ktorá ich zoznámila pri spoločnom stretnutí. Dnes tak kouč speváckej šou The Voice Československo tvorí spolu s Alicou jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu, čo potvrdili i vaše hlasy v našej nedávnej ankete – dvojica ju bezkonkurenčne vyhrala.

Obľúbený raper sa z času na čas svojimi láskami pochváli i na sociálnej sieti, kde vždy obdrží množstvo pozitívnych komentárov. Jeden z nich sa však týkal len Alicky – istý fanúšik si totiž všimol jej podobu s krásnou herečkou, ktorá sa objavila v niekoľkých známych filmoch.

,,Prečo tvoja manželka a už aj čerstvá mamička vyzerá ako izraelská herečka Gal Gadot?,” okomentoval neznámy Kaliho snímku zo šou The Voice, kde mu robili spoločnosť práve Nelka a Alica, pričom treba dodať, že sa hudobníkova partnerka stane jeho manželkou až v septembri, kedy má prominentný párik naplánovaný termín svadby.

Postrehu o podobe čerstvej mamičky s hviezdičkou, ktorá sa objavila napríklad v trilógii Rýchlo a zbesilo, Wonder Woman či Zatiaľ spolu, zatiaľ naživo, a dokonca v roku 2004 reprezentovala svoju krajinu na súťaži Miss Universe, ale treba dať za pravdu, čo poviete?

Alica

kali

Gal Gadot

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Dezertkalimusic, gal_gadot