Herečka Reese Witherspoon sa dlhodobo zaraďuje medzi najkrajšie ženy sveta. Vo filmovom priemysle najviac utkvela v pamäti v roli pravej blondínky, no na konte má omnoho viac vydarených úloh. V súkromí sa jedná o spokojnú trojnásobnú maminu, ktorej najstaršia ratolesť sa stáva čoraz vernejšou kópiou vlastnej matky.

Ava Elizabeth Phillippe odmala pripomínala slávnu herečku priam neuveriteľným spôsobom. Dnes už 20-ročná kočka s mamou udržuje vynikajúci vzťah, no pri pohľade na ich spoločný záber možno v prvej sekunde ani nebudete tušiť, ktorá je vlastne ktorá.

Reese Witherspoon

Napriek tomu, že Reese má už tri roky po štyridsiatke, stále sa môže pýšiť výnimočne mladistvým vzhľadom, vďaka čomu sa rozdiely medzi ňou a najstaršou dcérou stále viac vymazávajú.

Keď hollywoodska hviezda nedávno uverejnila fotografiu z lyžovačky, mnohým fanúšikom doslova padla sánka. ,,Ako dvojičky!” súhlasne tvrdili stovky užasnutých priaznivcov. A naozaj! Svetoznáma blondínka a jej dospelé “dievčatko” pôsobia skôr ako na vlas rovnaké sestry než matka s dcérou. Veď sa presvedčte na vlastné oči – takáto podoba sa často nevidí!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

reese witherspoon dcéra

Zdroj|Foto: Instagram/reesewitherspoon