Je tomu neuveriteľných 23 rokov, čo sa na televíznych obrazovkách po prvýkrát objavil rakúsko-nemecko-taliansky seriál Komisár Rex, ktorý milovali mladí i starší. Objasňovanie vrážd vo Viedni Richardom Moserom a neskôr Alexom Brandtnerom, v spolupráci s chlpatým komisárom Rexom, vyvolávalo nadšenie u divákov a zrejme práve preto sa rozhodla TV Markíza oživiť tento obľúbený fenomén 90. rokov.

Už onedlho sa vo vysielacom čase TV Markíza objaví slovenská verzia obľúbenej kriminálky Komisár Rex, v ktorej hlavnú úlohu stvárni sympatický herec Juraj Bača. Televízia však v týchto dňoch zverejnila aspoň krátke videá, ktoré v skratke ukazujú, na čo sa už dnes môžeme tešiť. A my už teraz vieme, že za žiadnych okolností nemôže chýbať najmä obľúbená žemľa chlpatého vyšetrovateľa, ktorá je jeho obľúbeným jedlom! Už teraz sa nám to páči! :)

Ikonická žemľa nesmie chýbať za žiadnych okolností!

Prečo by sme pozerali kriminálku, keď môžeme na mäso?

Vstávaj spachtoš!

Do práce!

Video/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)