Obliekať psa je podľa niekoho uchýlka, no podľa iných záľuba či určitá forma prezentácie. Američan Topher Brophy, ktorý je majiteľom miešanca pudla s austrálskym ovčiakom, však povýšil svoju ,,vášeň” na čosi viac. Svojho chlpáča, s ktorým sa mimochodom reálne podobá, začal obliekať tak isto ako seba. Dámy, predstavujeme vám najštýlovejšie ,,dvojičky” sveta! :) 

Je to priam neuveriteľné, ale Topher a Rosenberg sa skutočne podobajú, hoci ide o nevšednú dvojicu človek-pes. ,,,Fyzicky vyzeráme podobne a všetko robíme spolu, takže obliekať sa rovnako je pre nás prirodzené,” povedal Brophy pre Daily Mail. Nuž, pozrite si netradičnú dvojicu “chlpáčov”, ktorých si určite okamžite zamilujete.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@rosenbergthedog and I have great affection for the people of the United Kingdom. They are our cultural forefathers, and as fellow homo sapiens, our bond with them is more important than ever. In light of this, we just appeared on UK morning show, @thisMorning with @eamonnholmes @ruthlangsford . We had a blast, and are excited to spread our message of companionship, love and understanding to the people of this delightful civilization. 📸by @thedogstyler #godsavethequeen #london #corgi #camdentown #unitedkingdom #queensguard #uk #londonlife #royalguards #londonbyday #buckinghampalace #bigben #royalpalace #ル #拡散希望 #kawaii #dogsofinstagram #puppy #Dalmatian #หมา #chó #الك #dogsofnyc #photoftheday #happy #weeklyfluff #dailyfluff #vscom

A post shared by Topher Brophy (@topherbrophy) on

 

 

 

 

 

Foto: Instagram