Byť mamou je náročné a zodpovedné poslanie, no zároveň tá najkrajšia vec, aká žene zasiahne do života. Ale čo keby ste mali 12 detí? A z peňazí, ktoré dostávate na ich starostlivosť, by ste plánovali plastiku poprsia? Šialené, no aj takéto matky chodia po našej planéte.

Cheryl Prudham je 33-ročná Britka žijúca v Lancashire. Jej rodina je značne väčšia ako sme v Európe zvyknutí, doma má 12 detí. Početná rodinka žije v 5-izbovom byte a otec detí, Robert, pracuje ako rozvážač pizze. Na dávkach Cheryl ročne zinkasuje takmer 50 000 eur! Iná milujúca matka by tieto peniaze použila pre potreby dieťaťa a jeho šťastie, no Cheryl má odlišné priority. Za dávky na deti si plánuje zaplatiť plastickú operáciu poprsia v hodnote vyše 5 500 eur!

Mnohonásobná mamička sa stala tŕňom v oku väčšiny poctivých platcov daní. Budú to práve ich peniaze, za ktoré podstúpi chirurgický zákrok. Svoje prirodzené poprsie sa mladej žene nepozdáva, považuje ho za „zvädnuté“. ,,Cheryl sa už nemôže dočkať. Plánuje, že si ich nechá vymodelovať podľa Katie (modelky Katie Price – pozn.red.). Po dvanástich deťoch sa už necíti príliš sexi a vždy sa jej páčila typická ženská postava Katie,“ uverejnil zdroj z jej blízkeho okolia pre Daily Star Sunday.

Nie je to prvýkrát, čo kontroverzná mamička šokovala verejnosť. Keď minulý rok rodila posledného potomka, požiadala o drahší cisársky rez, vraj preto, že je moc unavená a nechcelo sa jej „tlačiť“. Napriek tomu sa Cheryl za poberanie dávok vôbec nehanbí. Dokonca je doslova závislá na rodení detí. A aká bola táto žena v mladosti? Ako 17-ročná bývalá v prístrešku pre bezdomovcov, kde porodila svojho prvého syna.

Zdroj: blesk.cz Foto: Youtube