Odpad, katastrofa, tragédia! Aj práve týmito slovami bol pomenovaný ,,hviezdny“ počin, ktorý sa objavil v poslednej epizóde markizáckej Chart show. Za videoklip, v ktorom sa objavili mnohé známe tváre slovenskej hudobnej scény, sa, ako sa zdá, hanbia aj samotní protagonisti nepodarenej snímky!

Peter Marcin, Twiinsky, Tomáš Bezdeda, Marián Čekovský a mnohí ďalší… I tieto mená sa objavili v televíznom projekte slovenských umelcov ,,We Are The World“ pre markizácku reláciu Chart show. Ostro skritizovaný počin otriasol celým Slovenskom a dlho na seba nenechali čakať ani reakcie mnohých osobností šoubiznisu. Po ich výsmešných a ironických vyjadreniach sa k videu konečne postavili čelom i samotní aktéri nesmrteľnej skladby od Michaela Jacksona a Lione Richieho a na Facebooku trefne okomentovali svoje pocity z konečného výsledku skladby. ,,Bola som oslovená produkciou TV Markíza na charitatívny projekt, s dobrým úmyslom a s vedomím, že do toho idú aj moji priatelia pán Lipa a Ema s Dorotou, som s tým súhlasila. Nepozerám telku, takže som nepredvídala, ako to môže celé vyzerať. Ani som nedúfala že z toho bude takýto zábavný virál. Súhlasím s tým, že je to príšerná fušerina zo strany tvorcov a morálne bahno a ideme ďalej. Dosť som sa na tom smiala spolu s vami. K,“ uviedla speváčka Katarzia (dáma v červenom) na sociálnej sieti.

Predmetné video nenechalo chladným ani bývalého superstaristu Mateja Koreňa, ktorý konečne prišiel na to, ako urobiť virálny hit. Príspevok mu vtipne okomentovala aj bývalá Superstar Peter Cmorík, ktorý sa za svoju účasť evidentne hanbí. A my sa ani nečudujeme! :D

Zdroj/Foto: Facebook | Video: markiza.sk