Študentka Abby Fenton z Veľkej Británie, konkrétne z mesta Sheffield, sa pred dvoma týždňami na miestnej diskotéke zoznámila s Liamom. V ten večer ju jej nový známy Liam pozval na vodku a na colu, následne si dvojica vymenila telefónne čísla. Tomu, čo nasledovalo o dva týždne neskôr, jednoducho nebudete veriť!

Abby a Liam sa poprvýkrát stretli na už spomínanej diskotéke v Sheffielde pred dvoma týždňami. Pri tomto stretnutí si vymenili aj telefónne čísla, ale príťažlivá blondína po istom čase na baliča z diskotéky zabudla. O dva týždne sa jej však predsa len ozval a to, čo od nej žiadal, je skutočne zarážajúce. Liam totiž 18-ročnej študentke poslal po dvoch týždňoch od ich stretnutia na diskotéke sms s textom: ,,Ahoj, dúfam, že ti to nevadí, zlatko, ale mohla by si mi vrátiť 6,50?“

chlapík si po rande pýtal peniaze späť

Po prijatí netradičnej sms Abby nevedela o koho ide. Liam jej gentlemansky pripomenul, že to bol on, kto ju pred dvoma týždňami v podniku pozval na drink a teraz by chcel svoje peniaze naspäť. Samozrejme, že jej pošle aj svoje bankové údaje. Abby mu „jeho“ peniaze vrátila a následne zverejnila ich spoločnú konverzáciu na sociálnej sieti Twitter.

chlapík si po rande pýtal peniaze späť

Či už sa držgroš Liam snažil len o netradičné oslovenie krásnej Abby, alebo mu naozaj išlo o tých 6,50 z klubu, na tom už dnes až tak nezáleží. Jeho sms konverzáciu s 18-ročnou blondínou totiž zdieľalo na Twitteri viac než 16 tisíc ľudí, takže Liam síce získal späť svojich 6,50, ale za cenu dosť veľkej hanby. Ako by ste na podobnú sms reagovali vy? :)

Foto: Twitter.com