Spoločnosť Victoria´s Secret je preplnená krásnymi modelkami a anjelikmi. Medzi ne patrí aj Brazílčanka Adriana Lima a Juhoafričanka Candice Swanepoel. Kým jedna ostane bez manžela, druhá sa teší na svojho prvého potomka.

Adriana Lima predstavuje jedného z hriešnych anjelikov už od roku 2000. V roku 2006 sa zoznámila s Jarićom a o ďalšie dva neskôr už boli zasnúbení. Svoju lásku spečatili v magický dátum, 14. februára 2009 vo Wyomingu. V novembri toho istého roka sa im narodila dcéra Valentina a v septembri 2012 k nej pribudla Sienna. Už v roku 2014 však oznámili modelka a basketbalista rozchod. Tento týždeň sa ich manželstvo definitívne ukončilo. Ich dcérky ostávajú v starostlivosti Adriany, avšak Jarić má právo na ich pravidelné návštevy.

12
Adriana Lima a Marko Jarić
11
Adriana Lima a Marko Jarić
103
Adriana Lima

Na druhej strane, Candice Swanepoel mala dôvod na úsmev už v lete 2015, kedy sa zasnúbila s brazískym modelom Hermannom Nicolim. Teraz opäť žiari šťastím. So snúbencom čakajú svojho prvého spoločného potomka a momentálne je Candice na konci prvého trimestra. Tehotenstvo potvrdzuje aj fotka z jej účtu na Instagrame.

102
Candice Swanepoel a Hermannom Nicolim
1
Candice Swanepoel a Hermannom Nicolim
10
Candice Swanepoel a Hermannom Nicolim
1
Candice Swanepoel

Foto: Instagram